logo

KARTY AFIRMACYJNE

wypełnią Twoje życie dobrem, szczęściem, mocą i nadzieją!

Karty afirmacyjne zawierają pozytywne stwierdzenia, które mają nas wzmacniać. Każdego dnia dodawać nam mocy, siły, energii i nadziei, abyśmy mogli realizować nasze plany, marzenia i zamierzenia. Ułatwiają wprowadzanie zmian, pozytywnych nawyków oraz pozwalają uwolnić tkwiący w nas potencjał. Są skutecznym sposobem, który pozwala nam uwolnić się od nawyku tworzenia negatywnych myśli oraz napełniają nas niegasnącą nadzieją.

Myśli umieszczone na kartach należy wypowiadać kilka razy dziennie głośno lub w myślach. Te wspierające stwierdzenia naprawdę nas wzmocnią i dodadzą nam nadziei, oczywiście powtarzane systematycznie każdego dnia po kilka razy.

Poznaj moc afirmacji!

MEGA PAKIET KART AFIRMACYJNYCH

PAKIET KART MOCY I NADZIEI

AFIRMACJE NA SZCZEŚLIWE ŻYCIE

AFIRMACJE PEWNOŚCI SIEBIE

Jak korzystać z kart afirmacyjnych?

Po pierwsze z talii kart możesz wybierać te myśli, które w danym dniu są Ci najbardziej potrzebne. Przeczytanie
myśli umieszczonej na karcie na głos wzmacnia pozytywne oddziaływanie jej na nasz umysł. Możesz również posłużyć się kartami afirmacyjnymi, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie lub otrzymać poradę, w jaki sposób rozwiązać problem. W tym celu skoncentruj umysł na prośbie o wskazówkę, nad czym w tym dniu powinnaś popracować, na co zwrócić uwagę. Następnie, po przetasowaniu talii kart, wyciągnij jedną z nich. Gdy już wybrałaś kartę przeczytaj umieszczoną na niej myśl i poczuj jej wzmacniające przesłanie, to jak napełnia Cię ono mocą i nadzieją.

Możesz umieścić karty afirmacyjne w widocznym miejscu w domu, w pracy, aby spoglądając na nią często w ciągu dnia wzmacniać wspierające Cię przekonanie. Kartę możesz też sfotografować telefonem, żeby móc odczytywać ją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Możesz również ustawić kartę jako tapetę w telefonie.

Pozdrawiam z serca

Ania

Odbierz prezent i dołącz do Newslettera!