logo

ROZPOCZYNAJ I KOŃCZ DZIEŃ Z MOCĄ AFIRMACJI!

Poranek za porankiem i wieczór za wieczorem zmieniaj swoje życie.

Powtarzanie afirmacji prowadzi do pewnego nastawienia. Gdy zaś to nastawienie staje się głębokim przekonaniem, coś się zaczyna dziać.

– Muhammad Ali

Louise Hay powiedziała, że jeżeli chcemy wierzyć, że życie jest samotne i nikt nas nie pokocha, to dokładnie to odnajdziemy w naszym życiu. Nie wiem jak TY, ale ja nie chcę już więcej tak myśleć o sobie. Wybieram przekonanie, że jestem szczęśliwa i kochana.

Magia słów powtarzanych każdego dnia polega na tym, że to, o czym myślisz i mówisz przyciągasz do swojego życia. Zacznij więc skupiać się na tym, czego naprawdę chcesz w swoim życiu. Stosuj afirmacje, żeby zmienić swój sposób myślenia, przekonania i postępowanie.

Karty afirmacyjne na dobry poranek zawierają pozytywne stwierdzenia, które mają nas wzmacniać.

Karty afirmacyjne na spokojną noc zawierają pozytywne stwierdzenia, które mają nas wyciszać i zrelaksować przed wieczornym odpoczynkiem.

Wybierz życie, którego pragniesz! Kup karty z afirmacjami.

PROMOCJA

Karty Afirmacyjne
na dobry poranek

99 zł

139 zł

PROMOCJA

Karty Afirmacyjne
na spokojną noc

99 zł

139 zł

PROMOCJA

Zestaw Kart na dobry poranek i na spokojną noc

188 zł

278 zł

UWAGA! TERAZ BEZ KOSZTU DOSTAWY!!!

Każdy z zestawów kart afirmacyjnych, zarówno zestaw na dobry poranek, jak i zestaw na spokojną noc, składa się z 50 kart zawierających afirmacje oraz instrukcji jak korzystać z kart.

Opinie klientek:

“Te afirmacje są bardzo budujące i ustawiają pozytywny ton na cały dzień! Uspokajający głos, motywujące słowa pomagają mi zacząć każdy dzień z jasnym umysłem i pewnością siebie. Zauważyłam, że zaczynam patrzeć inaczej na własne życie  i powoli wprowadzam zmiany w mojej codziennej rutynie.”

“Poranne Afirmacje od Pani Ani są mnie niezwykle motywujące. Jej przesłanie o pozytywnym podejściu do życia i akceptacji siebie pomaga mi pokonywać codzienne trudności. To będzie stały element mojego porannego rytuału, aby cieszyć się każdym dniem z większą pewnością siebie. Polecam spróbować!”

Odbierz prezent i dołącz do Newslettera!