logo

Posłuchaj afirmacji wdzięczności, która pozwoli Ci podziękować, za całe dobro i obfitość, jakie otrzymujesz od życia każdego dnia.

Czy te problemy brzmią znajomo?

Jeśli tak, to Poranne Afirmacje są idealne dla Ciebie. Dzięki nim możesz zrewolucjonizować sposób, w jaki rozpoczynasz każdy dzień.

Poranne afirmacje pomogą Ci odzyskać pewność siebie, motywację i pozytywne podejście do życia już od pierwszych chwil każdego poranka!

Co zyskasz dzięki porannym afirmacjom?

Nagranie w formacie video możesz posłuchać w dowolnym momencie w ciągu dnia, a z uwagi na jego długość (4 minuty) zawsze znajdziesz czas na to, żeby docenić to, co masz na co dzień w swoim życiu.

POSŁUCHAJ FRAGMENTU PORANNYCH AFIRMACJI

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE DZIĘKI WDZIĘCZNŚCI!

Zapraszam Cię do codziennego korzystania z porannej afirmacji wdzięczności.

Dzięki wdzięczności doceniamy to, że żyjemy, doceniamy ludzi, którzy nas otaczają oraz to, co mamy. Wdzięczność zmienia nasz sposób patrzenia na siebie, na ludzi i na świat. Dzięki odczuwaniu wdzięczności nasze życie staje się szczęśliwsze i pełniejsze. 

cena:10 zł

Tylko dziękując za to, co już mamy, możemy dostać więcej!

Łatwo odczuwać wdzięczność, gdy czujemy się szczęśliwi. Gdy przeżywamy trudny czas w życiu, nie jest łatwo znaleźć powód do wdzięczności. A przecież nawet, gdy doświadczamy przykrych sytuacji to one odnoszą się do pewnych obszarów naszego życia, a nie do całości. Bywa też tak, że to, co uważaliśmy za koniec świata w dłuższej perspektywie okazywało się dla
nas dobre, bo gdy tkwimy w problemie nie umiemy dostrzec szerszego kontekstu.

Opinie klientek:

“Te afirmacje są bardzo budujące i ustawiają pozytywny ton na cały dzień! Uspokajający głos, motywujące słowa pomagają mi zacząć każdy dzień z jasnym umysłem i pewnością siebie. Zauważyłam, że zaczynam patrzeć inaczej na własne życie  i powoli wprowadzam zmiany w mojej codziennej rutynie.”

“Poranne Afirmacje od Pani Ani są mnie niezwykle motywujące. Jej przesłanie o pozytywnym podejściu do życia i akceptacji siebie pomaga mi pokonywać codzienne trudności. To będzie stały element mojego porannego rytuału, aby cieszyć się każdym dniem z większą pewnością siebie. Polecam spróbować!”

Odbierz prezent i dołącz do Newslettera!