Witaj na pokładzie Newslettera!

 Sprawdź teraz proszę skrzynkę mailową aby potwierdzić zapis i odebrać pierwszy rozdział książki “Jak przestać uważać, że nie jesteś dość dobra? “

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Tylko dla Ciebie!

Zacznij słuchać afirmacji wdzięczności, która pozwoli Ci podziękować, za całe dobro i obfitość, jakie otrzymujesz od życia każdego dnia!

Światło i moc są w każdym z nas

Na co dzień pracuję na etacie w administracji publicznej. Prowadzę również szkolenia dla administracji z asertywności, motywowania i wykorzystania metod coachingowych w zarządzaniu zespołem.

Rozgość się na tej stronie pełnej mocy i światła, pobierz darmowe ebooki, poczuj moc afirmacji, przeczytaj wpisy, obejrzyj filmy.

I oczywiście zajrzyj do sklepu po książki, karty afirmacyjne i kursy – bo Ty również masz w sobie światło i moc, a dzięki mojemu wsparciu możesz je ponownie odnaleźć w sobie.

Jeśli czujesz, że nadszedł moment wprowadzenia zmian w Twoim życiu, moment powrotu do siebie prawdziwej/prawdziwego zapraszam Cię z całego serca do współpracy. Napisz lub zadzwoń. Mogę Cię wesprzeć, mogę Ci towarzyszyć, bo razem łatwiej radzić sobie z trudnościami.

Pozdrawiam z serca

Ania